Kontakt

Pošaljite e-mail ili nas kontaktirajte na neki od brojeva telefona u imeniku.


Imenik
Ime  Pozicija Email  Broj telefona
Omer Delalić  Generalni direktor-vlasnik firme  office@deling.ba   
Nedžad Šabić  Zamjenik generalnog direktora  nedzad@deling.ba  + 387 (35) 320-105 
mr. Muhamed Ramić  Zamjenik generalnog direktora  muhamed@deling.ba  + 387 (35) 320-104 
Emir Delalić Izvršni direktor za finansije  emir@deling.ba  + 387 (35) 320-113 
Edin Delalić Izvršni direktor za razvoj poslovanja  edin@deling.ba  + 387 (35) 320-109 
Aldin Mujkić  Izvršni direktor za proizvodnju  aldin@deling.ba  + 387 (35) 320-128 
Emir Kamberović  Izvršni direktor  ekamberovic@deling.ba  + 387 (35) 320-114 
Mirzet Ramić  Izvršni direktor  mirzet@deling.ba  + 387 (35) 320-100 
Marko Joketović  Rukovodilac projekata oblast građevine  marko@deling.ba  + 387 (35) 320-108 
Ismir Selimović  Inžinjer za proizvodnju  

-elektro odjel- 

ismir.selimovic@deling.ba  + 387 (35) 320-129 
Mirnes Mahmutović  Inžinjer za proizvodnju  

-elektro odjel- 

mirnes@deling.ba  + 387 (35) 320-101 
Toni Mišić Inžinjer za proizvodnju  

-elektro odjel- 

toni.misic@deling.ba  + 387 (35) 320-106 
Ahmed Bajrektarević  Inžinjer za proizvodnju  

-elektro odjel- 

ahmed@deling.ba  + 387 (35) 320-138 
Ramić Bekir Inžinjer za proizvodnju  

-elektro odjel- 

bakir@deling.ba  + 387 (35) 320-150
Mirel Jahić Inžinjer za proizvodnju  

-elektro odjel- 

mirel.jahic@deling.ba  + 387 (35) 320-100
Emir Jarčević  Inžinjer za proizvodnju
– mašinski odjel 
emir.jarcevic@deling.ba  + 387 (35) 320-112 
Edin Dautović  Inžinjer za proizvodnju
– mašinski odjel 
edin.d@deling.ba  + 387 (35) 320-117 
Dragan Mitrović  Inžinjer za proizvodnju
– mašinski odjel 
dmitrovic@deling.ba  + 387 (35) 320-107 
Alen Jahić Inžinjer za proizvodnju
– mašinski odjel 
alen.j@deling.ba  + 387 (35) 320-132 
Salihbašić Esad Inžinjer za proizvodnju
– mašinski odjel 
esad.s@deling.ba  + 387 (35) 320-153 
Elvir Kurtić  Voditelj projekta  elvir.k@deling.ba  + 387 (35)320-131 
Igor Krešić  Voditelj projekta  igor.k@deling.ba  + 387 (35) 320-148 
Zehrudin Dedić  Voditelj projekta  zehrudin.dedic@deling.ba  + 387 (35) 320-126 
Emir Garibović  Voditelj projekta  emir.garibovic@deling.ba  + 387 (35) 320-139
Derviš Bošnjić  Voditelj projekta  dervis@deling.ba  + 387 (35) 320-116 
Boris Josipović  Voditelj projekta  boris.josipovic@deling.ba  + 387 (35) 320-137
Avdo Avdičević  Voditelj projekta  avdo.avdicevic@deling.ba  387 (62) 993802 
Damir Selimović  Voditelj projekta  damir.selimovic@deling.ba  + 387 (35) 320-125 
Admir Ibrahimović  Voditelj projekta  admir.i@deling.ba   +387 (35) 320135  
Semka Delić  Voditelj projekta  semka@deling.ba  +387 (35) 320-100 
Maida Marevac Voditelj projekta  maida.m@deling.ba  +387 (35) 320-100 
Edin Serhatlić  Voditelj projekta  edin.s@deling.ba  +387 (35) 320-130 
Armin Kapetanović Inžinjer građevinarstva  armin@deling.ba  + 387 (35) 320-155 
Semir Vejzović  Inžinjer građevinarstva  semir@deling.ba  + 387 (35) 320-154
Bekir Mehanović  Rukovodioc skladišta,
mehanizacije i opreme 
bekir@deling.ba  + 387 (35) 320-124 
Adnan Ejubović  Rukovodilac finansija i računovodstva  adnan.e@administracija.deling.ba  + 387 (35) 320-119 
Irmela Kadrić  Služba knjigovodstva i računovodstva  irmela@administracija.deling.ba  + 387 (35) 320-120 
Sanela Jurišić  Služba knjigovodstva i računovodstva  sanela.s@administracija.deling.ba  + 387 (35) 320-121 
Dijana Baralić  Služba knjigovodstva i računovodstva  dijana.b@administracija.deling.ba  + 387 (35) 320-136 
Najla Efendić  Služba knjigovodstva i računovodstva  najla@administracija.deling.ba  + 387 (35) 320-136 
Amela Huremović  Rukovodilac kadrovske službe  amela@administracija.deling.ba  + 387 (35) 320-149 
Enes Hodžić  Inžinjer za zaštitu zdravlja i
bezbjednost na radu 
enes.h@administracija.deling.ba  + 387 (35) 320-118 
Dijana Ibrahimović  Sekretarica dijana.i@administracija.deling.ba  + 387 (35) 320-100