Kontakt

Pošaljite e-mail ili nas kontaktirajte na neki od brojeva telefona u imeniku.


Imenik
Ime Pozicija Email Telefon
Omer Delalić Generalni direktor-vlasnik firme office@deling.ba
Enis Nišić Tehnički direktor enis.nisic@deling.ba + 387 (35) 320-102
Nedžad Šabić Zamjenik generalnog direktora nedzad@deling.ba + 387 (35) 320-105
mr. Muhamed Ramić Zamjenik generalnog direktora muhamed@deling.ba + 387 (35) 320-104
Marko Joketović Rukovodilac projekata oblast građevine marko@deling.ba + 387 (35) 320-108
Mirnes Mahmutović Izvršni direktor za operativno upravljanje mirnes@deling.ba + 387 (35) 320-101
Mirzet Ramić Izvršni direktor mirzet@deling.ba + 387 (35) 320-100
Emir Kamberović Izvršni direktor ekamberovic@deling.ba + 387 (35) 320-114
Aldin Mujkić Izvršni direktor za proizvodnju aldin@deling.ba + 387 (35) 320-128
Emir Delalić Izvršni direktor za finansije emir@deling.ba + 387 (35) 320-113
Edin Delalić Izvršni direktor za razvoj poslovanja edin@deling.ba + 387 (35) 320-109
Elvir Kurtić Voditelj projekta elvir.k@deling.ba + 387 (35)320-131
Igor Krešić Voditelj projekta igor.k@deling.ba + 387 (35) 320-148
Alija Kupusović Voditelj projekta alija.k@deling.ba + 387 (35) 320-130
Zehrudin Dedić Voditelj projekta zehrudin.dedic@deling.ba + 387 (35) 320-126
Ismir Selimović Voditelj projekta ismir.selimovic@deling.ba + 387 (35) 320-137
Amir Dugonjić Inžinjer za proizvodnju
-elektro odjel
amir.d@deling.ba + 387 (35) 320-125
Emir Garibović Voditelj grupe projekata emir.garibovic@deling.ba + 387 (35) 320-100
Edin Dautović Inžinjer za proizvodnju
– mašinski odjel
edin.d@deling.ba + 387 (35) 320-117
Dragan Mitrović Inžinjer za proizvodnju –
mašinski odjel
dmitrovic@deling.ba + 387 (35) 320-107
Emir Jarčević Inžinjer za proizvodnju –
mašinski odjel
emir.jarcevic@deling.ba + 387 (35) 320-134
Alen Jahić Inžinjer za proizvodnju
– mašinski odjel
alen.j@deling.ba + 387 (35) 320-132
Derviš Bošnjić Voditelj grupe projekata dervis@deling.ba + 387 (35) 320-116
Toni Mišić Inžinjer za proizvodnju elektro odjel toni.misic@deling.ba + 387 (35) 320-128
Boris Josipović Voditelj projekta boris.josipovic@deling.ba + 387 (35) 320-125
Avdo Avdičević Voditelj projekta avdo.avdicevic@deling.ba 387 062 993 802
Damir Selimović Voditelj projekta damir.selimovic@deling.ba + 387 061 736 444
Bekir Mehanović Rukovodioc skladišta,
mehanizacije i opreme
bekir@deling.ba + 387 (35) 320-124
Adnan Ejubović Rukovodilac finansija i računovodstva adnan.e@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-119
Irmela Kadrić Služba knjigovodstva i računovodstva irmela@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-120
Sanela Jurišić Služba knjigovodstva i računovodstva sanela.s@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-121
Dijana Baralić Služba knjigovodstva i računovodstva dijana.b@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-136
Najla Efendić Služba knjigovodstva i računovodstva najla@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-136
Amela Huremović Rukovodilac kadrovske službe amela@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-149
Enes Hodžić Inžinjer za zaštitu zdravlja i
bezbjednost na radu
enes.h@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-118
Semir Vejzović Inžinjer građevinarstva semir@deling.ba + 387 061 969 653
Ahmed Bajrektarević Voditelj projekta ahmed@deling.ba + 387 (35) 320-100
Dijana Ibrahimović Sekretarica dijana.i@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-100