Kontakt

Ime Pozicija Email Telefon
Omer Delalić Generalni direktor-vlasnik firme office@deling.ba  
Enis Nišić Tehnički direktor enis.nisic@deling.ba + 387 (35) 320-102
Nedžad Šabić Zamjenik generalnog direktora nedzad@deling.ba + 387 (35) 320-105
mr. Muhamed Ramić Zamjenik generalnog direktora muhamed@deling.ba + 387 (35) 320-104
Marko Joketović Rukovodilac projekata oblast građevine marko@deling.ba + 387 (35) 320-108
Benhur Hadžić Izvršni direktor za operativno upravljanje benko@deling.ba + 387 (35) 320-101
Mirzet Ramić Izvršni direktor mirzet@deling.ba + 387 (35) 320-100
Emir Kamberović Izvršni direktor ekamberovic@deling.ba + 387 (35) 320-114
Aldin Mujkić Izvršni direktor za proizvodnju aldin@deling.ba + 387 (35) 320-128
Emir Delalić Izvršni direktor za finansije emir@deling.ba + 387 (35) 320-113
Edin Delalić Izvršni direktor za razvoj poslovanja edin@deling.ba + 387 (35) 320-109
Elvir Kurtić Voditelj projekta elvir.k@deling.ba + 387 (35)320-131
Igor Krešić Voditelj projekta igor.k@deling.ba + 387 (35) 320-148
Alija Kupusović Voditelj projekta alija.k@deling.ba + 387 (35) 320-130
Zehrudin Dedić Voditelj projekta zehrudin.dedic@deling.ba + 387 (35) 320-126
Mirza Kešetović Voditelj projekta mirza.k@deling.ba + 387 (35) 320-129
Ismir Selimović Voditelj projekta ismir.selimovic@deling.ba + 387 (35) 320-137
Admir Užičanin Inžinjer za proizvodnju
- elektro odjel
admir.u@deling.ba + 387 (35) 320-138
Amir Dugonjić Inžinjer za proizvodnju
-elektro odjel
amir.d@deling.ba + 387 (35) 320-125
Samir Mešić Voditelj grupe projekata samir.m@deling.ba + 387 (35) 320-106
Edin Dautović Inžinjer za proizvodnju
- mašinski odjel
edin.d@deling.ba + 387 (35) 320-117
Dragan Mitrović Inžinjer za proizvodnju -
mašinski odjel
dmitrovic@deling.ba + 387 (35) 320-107
Emir Jarčević Inžinjer za proizvodnju -
mašinski odjel
emir.jarcevic@deling.ba + 387 (35) 320-134
Alen Jahić Inžinjer za proizvodnju
- mašinski odjel
alen.j@deling.ba + 387 (35) 320-132
Derviš Bošnjić Voditelj grupe projekata dervis@deling.ba + 387 (35) 320-116
Mirnes Mahmutović Voditelj projekta mirnes@deling.ba +387 (35) 320-135
Toni Mišić Inžinjer za proizvodnju elektro odjel toni.misic@deling.ba + 387 (35) 320-128
Boris Josipović Voditelj projekta boris.josipovic@deling.ba + 387 (35) 320-125
Avdo Avdičević Voditelj projekta avdo.avdicevic@deling.ba 387 062 993 802
Edin Čačković Voditelj projekta edin.cackovic@deling.ba + 387 (35) 320-106
Damir Selimović Voditelj projekta damir.selimovic@deling.ba + 387 061 736 444
Bekir Mehanović Rukovodioc skladišta,
mehanizacije i opreme
bekir@deling.ba + 387 (35) 320-124
Eldar Jahić Zamjenik rukovodioca skladišta,
mehanizacije i opreme
eldar@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-124
Adnan Ejubović Rukovodilac finansija i računovodstva adnan.e@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-119
Irmela Kadrić Služba knjigovodstva i računovodstva irmela@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-120
Sanela Jurišić Služba knjigovodstva i računovodstva sanela.s@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-121
Dijana Baralić Služba knjigovodstva i računovodstva dijana.b@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-136
Damir Veličković Služba knjigovodstva i računovodstva damir@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-136
Muris Tanjić Služba knjigovodstva i računovodstva muris.t@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-124
Najla Efendić Služba knjigovodstva i računovodstva najla@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-136
Amela Huremović Rukovodilac kadrovske službe amela@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-149
Enes Hodžić Inžinjer za zaštitu zdravlja i
bezbjednost na radu
enes.h@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-118
Dijana Ibrahimović Sekretarica dijana.i@administracija.deling.ba + 387 (35) 320-100
Semir Vejzović Inžinjer građevinarstva semir@deling.ba + 387 061 969 653